Кафедра романської філології:
к. 430, тел. 239-47-37

Кафедра французької філології щиро вітає

ас. Кабова А. В. та наукового керівника проф. Помірка Р. С.
із успішним захистом дисертації «Лінгвопрагматика умовного способу у французькій та іспанській мовах (на матеріалі художнього дискурсу різних епох та законодавчих документів)»
на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук (10.02.05 – романські мови), який відбувся 27 лютого 2014 р. на засіданні спеціалізованої Вченої ради Київського національного університету ім. Т. Шевченка.

Нові видання

1. Ярина Стецько. Французька та українська поезія першої половини XX століття. Семантико-стилістична типізація. – Ужгород: Гражда, 2013. – 226 с.

2. Valeriy Redkó, Íhor Shmihelskyy. Español. Amigos – 1 : Іспанська мова: підручник для 10 кл. Загально освіт. навч. ро. (Перший рік навчання). – К.: Педагогічна думка, 2011. – 228 с.

3. Valeriy Redkó, Íhor Shmihelskyy. Español. Amigos – 1 : Іспанська мова: підручник для 11 кл. Загально освіт. навч. ро. (Другий рік навчання). – К.: Педагогічна думка, 2011. – 228 с.

4. Román Pomirko, Oksana Kushnir, Ivanna Jomytska. GRAMÁTICA ESPAÑOLA EN EJERCICIOS. - Львів: Львівський національний університет ім. І. Франка, 2011. – 308 с.

5. Підручник доцента І. І. Бабінчука (Французька мова Cours supérieur de français : підручник для студ. старших курсів вищих навч. закл. / І.І. Бабінчук. – Львів: ЛНУ імені Івана Франка, 2010. – 486 с.) зайняв друге місце в університетському конкурсі на кращий підручник гуманітарного спрямування!