Кафедра романської філології:
к. 430, тел. 239-47-37


Пшанська Галина Тарасівна
асистент


Народилася 9 травня 1985 року у м. Золочеві Львівської області. З 2002 по 2007 рр. навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті іноземних мов за спеціальністю «Іспанська мова та література», отримала диплом магістра філології.
У 2005 році здала екзамен на отримання диплому міжнародного зразка DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera, Instituto Cervantes, Madrid).
У цьому ж році отримала стипендію Міністерства закордонних справ Іспанії (MAE) та Іспанського агентства з міжнародного співробітництва (AECI) на проходження інтенсивного курсу “Іспанської мови та культури” (рівень вдосконалення) у Ґранадському університеті (Іспанія).
У квітні 2007 року зайняла ІІІ місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді з іспанської мови.
У листопаді цього ж року вступила до аспірантури денної форми навчання за спеціальністю "романські мови". Працює над дисертаційною роботою на тему: "Підсилення та послаблення якості та способу дії (на матеріалі іспанської та французької мов)".
З вересня 2013 року працює асистентом кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка.

Наукові публікації:

1. Пшанська Г.Т. Лексичні та граматичні маркери ампліфікації/ атенуації предметної та процесуальної ознаки в іспанській та французькій мовах // Мовні і концептуальні картини світу. — Вип. 25,Ч. 3 — Київ: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2009.— С. 207-209.
2. Пшанська Г.Т. Лексичні засоби вираження суперлативної ознаки в іспанській мові // Записки з романо-германської філології. — Вип. 26. — Одеса: Фенікс, 2011.— С.224-231.
3. Пшанська Г.Т. Аналітичні та синтетичні форми вираження суперлативної ознаки в іспанській та французькій мовах // Вісник Львівського університету. Серія “Іноземні мови”. — Вип. 19.— Львів: Львівський національний університет імені Івана Франка, 2012.— С. 101-107.
4. Пшанська Г.Т. Кількісні прислівники у функції інтенсифікаторів у французькій та іспанській мовах // Сучасні проблеми та перспективи дослідження романських та германських мов і літератур. — Донецьк: Донецький національний університет, 2011.— С.153-156.
5. Пшанська Г.Т. Порівняльні конструкції як засіб підсилення якості (на матеріалі іспанської та французької мов // Науковий Вісник Чернівецького університету. Романо-слов´янський дискурс. — Вип. 598.— Чернівці: Чернівецький національний університет, 2012. — С. 39-42
6. Пшанська Г.Т. Окличні конструкції як засіб інтенсифікації якості та способу дії (на матеріалі французької мови) // Вісник Львівського університету. Серія “Іноземні мови”.