На факультеті іноземних мов відкрито ЦЕНТР ІСПАНІСТИКИ!

В 422 АУДИТОРІЇ , НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ ВІДБУЛАСЯ ІНАВГУРЦІЯ «ЦЕНТРУ ІСПАНІСТИКИ».

ІНІЦІАТОР СТВОРЕННЯ ТАКОГО ЦЕНТРУ Є ВИКЛАДАЧ  ІСПАНСЬКОЇ МОВИ СУСАНА ТРОЦЬ, яка до 350 річчя університету зробила студентам , які вивчають іспанську мову, викладачам іспаністам подарунок – меблі, оформлення кабінету і близько тисячі книг з особистої бібліотеки – іспанської та латиноамериканської літератури, словники та енциклопедії, підручники та добірку фільмів іспанською мовою.

На відкритті були присутніми проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Кирилич , декан факультету іноземних мов Володимир Сулим.  Завідувач кафедри Роман Помірко, професор Національного Університету Кордоби /Аргентина/ Альдо Парфенюк, представник посольства Аргентини в Україні.

Сусана Троць дякує керівництву Університету та факультету іноземних мов за сприяння створення  Центру іспаністики . Висловлюєнадію на подальшу плідну співпрацю з університетами Іспанії та Латинської Америки.  Бажає викладачам іспанської мови плідної роботи в Центрі і використовувати книги з бібліотеки по потребам, побільше захищати цікавих наукових робіт

Також висловила свою подяку Юрію Чабану, завідувачу університетської телерадіостудії,  Миколі, та особливо  пані Євгенії, яка дуже  допомогла в ремонтних роботах в аудиторії.

На відкритті були писутні: професор Альдо Парфенюк з Національного Університету міста Кордоби, побратимого міста Аргентини з містом Львовом, падре Король, проректор Кірилич В.М., декани факультету Сулим В.Т., завідувач кафедри Помірко Р.С., вчителі  шкіл, викладачі та учні.

Викладач іспанської мови Сусана Троць подарувала меблі, оформлення кабінету, всі свої доробки за багато років педагогічної праці, та особисту бібліотеку книг з іспанської та латиноамериканської літератури, переклади на іспанську мову українських та інших письменників, словники і енциклопедії, казки на іспанській мові, підручники,  методичну літературу, свою фільмотеку довгих та короткометражних фільмів на іспанській мові, тощо, Факультету іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка в рік його 350 річчя заснування.

«Я хочу подякувати Володимиру Трохимовичу за те, що він дозволив створити цей Центр у 422 аудиторії. Я дякую пані Жені за величезну допомогу у ремонтних роботах по кабінету Та Миколі Степановичу за допомогу. Bисловлюю свою подяку Юрію Чабану, завідувачу університетської телерадіостудії . Прошу Володимир Трохимович прийняти мій подарунок в честь 350 річчя створення нашого університету і поставити його на баланс факультету»

Після того, як падке Король посвятив Центр Іспаністики, студенти ІНп31-33 та ІНа31-33, які вивчають іспанську мову як другу іноземну, розповіли в інсценізованій формі про Іспанію, Аргентину, Мексику. Декламували вірші, співали латиноамериканські пісні і танцювали.

Susana Troc