Кафедра французької філології:
к. 430, тел. 239-47-37

 

Яцик Надія Осипівна, aсистент

 

 У 2003 р. закінчила факультет іноземних мов Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю ”Мова та література (французька)” та здобула кваліфікацію ”Магістр філології. Викладач французької та англійської мов та світової літератури”.

У 2003 р. отримала диплом DALF (Diplôme approfondi de la langue française).

З 2003 до 2006 р. навчалась в аспірантурі у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Тема дисертаційного дослідження: ”Етномовний компонент фразеологічних одиниць (на матеріалі українських та французьких зоофразеологізмів)”.

З 2003 до 2008 р. викладала французьку мову в Українському Католицькому Університеті та Львівській Духовній Семінарії Святого Духа.

З 2007 р. – асистент кафедри французької філології Львівського національного університету імені Івана Франка. Сфера наукових зацікавлень: лексикологія, порівняльна фразеологія, етнолінгвістика.

Публікації:

Роль категорії роду у формуванні метафоричного значення (на матеріалі українських та французьких орнітонімів) // Вісник Львівського університету. Серія Іноземні мови. – Вип. 16. – Л., 2010.